Aziz Yıldırım Fenerbahçe Başkanlığı İçin Tekrar Aday Oldu ve Jose Mourinho İle Görüştü

Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım, kulübün başkanlık koltuğuna geri dönmek için adaylık başvurusunda bulunduğunu duyurdu. Ayrıca, teknik direktörlük pozisyonu için ünlü futbol koçu Jose Mourinho ile görüşme yaptığını açıkladı. Yıldırım'ın bu hamlesi, Fenerbahçe'nin gelecek dönemdeki yönetim ve teknik kadrosunda önemli değişikliklerin habercisi olarak yorumlanıyor.

Mayıs 14, 2024 - 09:18
 0  7
Aziz Yıldırım Fenerbahçe Başkanlığı İçin Tekrar Aday Oldu ve Jose Mourinho İle Görüştü
Fenerbahçe - Aziz Yıldırım

Fenerbahçe Kulübü'nün eski başkanı Aziz Yıldırım, başkanlık koltuğuna geri dönme niyetini açıkladı ve ayrıca teknik direktörlük pozisyonu için Jose Mourinho ile görüşme yaptığını belirtti.

Yıldırım, "Biz hiç kimseyle kavga etmeyeceğiz. Fenerbahçe'nin büyüklüğünü daha da artıracak bir organizasyonla geleceğiz. Amacımız, Fenerbahçe'nin büyüklüğünü perçinlemektir" dedi.

Jose Mourinho ile yapılan görüşmelere de değinen Yıldırım, "Fenerbahçe'nin artık 'Bizim çocuğumuz' diyerek devam etme lüksü yok. Fenerbahçe, büyük hocalarla yarışmalıdır. Geçen hafta Jose Mourinho ile yüz yüze görüştüm. Kendisine 'Fenerbahçe sana ihtiyaç duyuyor, sen de Fenerbahçe'ye ihtiyaç duyuyorsun' dedim. O da bu fikri memnuniyetle karşıladı" şeklinde konuştu.

Yıldırım, "Büyük ihtimalle seçimi kazanırsak, Mourinho'yu Fenerbahçe'nin başına getireceğim. Ne kadar oyuncu istiyorsa o kadarını da alacağız. Mourinho'nun Konyaspor-Fenerbahçe maçını izlediğini söyledi. Fenerbahçe'yi incelemekte" dedi.

Mevcut başkan Ali Koç'un, seçimlerde Aziz Yıldırım'a karşı yarışacağını belirten açıklamaların yanı sıra, diğer aday Saadettin Saran'ın da adaylıktan çekildiği ifade edildi.

Aziz Yıldırım, 15 Mayıs Çarşamba günü saat 13:30'da basın toplantısı düzenleyerek resmi olarak adaylığını duyuracak ve basın mensuplarının sorularını cevaplayacak.

Bu İçeriğe Tepkini Göster?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow