Künye

xsports.com.tr

     İmtiyaz Sahibi  (Kurucu Sahibi)      Karagöz Medya Tanıtım & Reklam
     Genel Yayın Yönetmeni      İsmail Demirbilek
     Amatör Sporlar Sorumlusu      
     Yazı İşleri ve Editörler Sorumlusu      
     Mali Müşavir      Beyza Gönel
     Tanıtım & Reklam ve Sponsorluk      info@karagozmedya.com
     Hukuk Danışmanı
     Adres      Merkez mah. Çeşme sk. No:13 Bahçelievler - İSTANBUL
     Mail      info@xsports.com.tr
     Tel      0532 622 45 77

Xsports.com.tr Hakkında

XSports.com.tr, sporun nabzını tutan bir online haber platformudur. En güncel spor haberleri, maç analizleri, transfer dedikoduları ve spor dünyasının öne çıkan gelişmeleri için vazgeçilmez bir kaynak olarak spor tutkunlarına hizmet vermektedir. Takipçilerimize, futbol, basketbol, tenis, yüzme, atletizm ve daha birçok spor dalından haberdar olma fırsatı sunuyoruz.

XSports.com.tr olarak, sporun heyecanını ve rekabetini herkesle paylaşıyor, sporun birleştirici gücünü vurguluyoruz. Editörlerimiz, spor dünyasının derinliklerine inerek objektif ve güvenilir haberler sunmanın yanı sıra, sporun tutkusuyla yanıp tutuşan okurlarımıza özel içerikler sunmayı amaçlıyoruz.

XSports.com.tr ekibi olarak, sporun çeşitli yönlerini kapsayan zengin içeriklerle sporseverleri bilgilendiriyor ve eğlendiriyoruz. Sporun her alanına duyduğumuz tutkuyla, sizlere en iyisini sunma misyonumuzu sürdürüyoruz. İhtiyacınız olan tüm spor haberleri için XSports.com.tr'i takip etmeye devam edin!

GİZLİLİK İLKELERİ

© Copyrigth 2020 xsports.com.tr tüm hakları saklıdır.

Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları xsports.com.tr.tr'a aittir. xsports.com.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar xsports.com.tr’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. xsports.com.tr’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. xsports.com.tr’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY

This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on xsports.com.tr. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on xsports.com.tr are opened on a new page. xsports.com.tr does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.